Пълнител с течен сапун на пяна Katrin 0.5
Katrin Green освежаващ сапун на пяна с лек аромат на бреза.
Насладете се на освежаващите зелени нотки на най-доброто от природата, тъй като нашият сапун превръща ежедневното ви миене на ръцете в ароматно изживяване.
Сапунът с ниска стойност на PH е нежен към кожата ви и в контейнери, които могат да се рециклират, ще бъде щадящ и околната среда.
500 ml - достатъчно за 1250 порции
Богата, стабилна пяна, която придава усещане за мека пяна и се разнася лесно върху ръцете
Оставя ръцете меки и овлажнени
Съдържа меки съставки за чувствителна кожа, което прави този сапун особено подходящ за честа употреба
Всички съставки са внимателно подбрани за тяхното качество и за това специфично приложение, както и за слабото им въздействие върху околната среда
Сертифициран по екоетикета Nordic Swan и EU Flower Eco Label
Дерматологично тестван и одобрен
Нашите сапуни са обхванати от законодателството в областта на козметиката и затова не изискват по закон информационен лист за безопасност. Пълна информация за съставките на нашия сапун можете да намерите в Информацията за продукта.
500 ml.
1250 дози в пълнител
12 пълнителя в кашон
Производител: Финландия
Цена:
9.71лв
4.96€
(Цена без ДДС)
11.65лв | 5.96€ (Цена с ДДС)
Добави в кошницата